• Студентські та учнівські квитки державного зразка

  Студентські та учнівські квитки державного зразка

  З 2001 року всі навчальні заклади в Україні зобов'язані видавати студентські та учнівські квитки єдиного державного зразка, виготовлені на основі фотокомпютерной технології, вид і технологія виготовлення затверджені Міністерством освіти і науки України.
 • Документи про освіту

  Документи про освіту

  Харківський регіональний Центр "Студсервіс" з 2003 року надає інформаційні послуги з формування баз даних учнів і випускників навчальних закладів Харківської області всіх видів підпорядкування і власності, а також всіх рівнів акредитації і забезпечує навчальні заклади Харківської області України документами про освіту, студентськими, учнівськими квитками державного зразка згідно законодавства України.
 • Сучасні технології в освіті

  Сучасні технології в освіті

  Харківський регіональний центр "Студсервіс" з 2007 року є ліцензіатом по впровадженню Автоматизованої системи керування вищим навчальним закладом АСК "ВНЗ" і Автоматизованої системи "Школа"
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Експо-форум трансформацій “Make IT SMART”

Make IT SMART – форум smart-трансформацій, який пройде вже 6 червня у Харкові за підтримки компаній Vodafone та Huawei. Цей захід – можливість для мешканців та гостей міста дізнатися більше про те, що ж таке smart city в Україні та світі, познайомитися з вже існуючими рішеннями для побудови розумних міст, подивитися на новітні розробки від справжніх digital-експертів українського та світового ринку.

На відкритті форуму будуть присутні почесні гості: генеральний директор Vodafone Ukraine – Ольга Устинова, генеральний директор Huawei Ukraine – Ма Ци,  а також Харківський міський голова – Геннадій Адольфович Кернес.

Об 11:30 спеціально для представників ЗМІ в залі “Харків” пройде прес-конференція з почесними гостями та організаторами заходу.

На форумі 16 спікерів у форматі small-talk за 15 хвилин ознайомлять учасників із найбільш цікавими темами smart-технологій міста: розвиток e-Governance в Україні, аналіз smart-трендів, smart-технології для розбудови міст та інше.

На заході будуть присутні учасники з різних міст України, а також експерти з Австрії, Великобританії та Китаю.

Окремої уваги заслуговує експо-зона, де будуть представлені новітніші технології smart-society для міста, будинку, дозвілля, роботи та відпочинку. Кожен з учасників зможе доторкнутися до digital-середовища та стати частиною smart-community Харкова.

Контакти:

063-486-01-11 Лазарєв Михайло, голова Офісу реформ

063-994-60-70 Лізогубова Кристина, організатор експо-форуму

Про звірку даних реєстрації на ЗНО (в УЦОЯО) та замовлень на друк свідоцтв про ПЗСО (в ІВС "Освіта")

До уваги обласних органів управління освіти, а також закладів освіти, які здійснюють замовлення свідоцтв про ПЗСО!

Технічним адміністратором ЄДЕБО (ДП "Інфоресурс") здійснено звірку даних реєстрації на ЗНО (поданих до УЦОЯО) та замовлень на друк свідоцтв про ПЗСО (поданих до ІВС "Освіта"). 
За результатами звірки пропонуємо організувати виправлення підпорядкованими закладами освіти виявлених розбіжностей у даних (лист МОН з офіційним дорученням додається, аналогічний порядок дій був доведений до ДОН раніше, у робочому порядку). 
Також просимо врахувати, що в УЦОЯО зміна персональних даних осіб (крім дати народження) під час проведення сесій не здійснюється. Правки будуть вноситись після закінчення сесій ЗНО.

ДП "Інфоресурс"

Завантажити "Лист МОН № 1/9-320 від 22.05.2019 - Щодо питань усунення розбіжностей в інформації""

Лист МОН № 1/9-296 від 08.05.2019 "Про замовлення документів (бланків документів) про освіту для випускників 2020 року"

Завантажити "Лист МОН № 1/9-296 від 08.05.2019 "Про замовлення документів (бланків документів) про освіту для випускників 2020 року""

 

© 2016 Регіональний центр "Студсервіс"